برای افرادی که زبان ترکی را با هدف برقراری ارتباط، انجام فعالیت های روزانه، پیدا کردن مسیرها، خرید از فروشگاه ها و مارکت ها، انجام امور اداری و … نیازمند هستند می بایست آن را در فرصت کوتاهی یاد بگیرند. علاوه بر آن افرادی که قصد مهاجرت داشته یا برای ادامه تحصیل به کشور ترکیه سفر خواهند کرد زبان ترکی را به صورت جامع آموزش خواهند دید. 
 
هدف از اجرا این سیستم آموزشی، یادگیری زبان ترکی در زمانی کوتاه و برای رفع نیازهای اولیه است. به طور مثال افرادی که قصد سفر به ترکیه را داشته و از چگونگی ارتباط برقرار کردن با مردم در هتل، فرودگاه و خیابان ها هراس دارند می توانند از این برنامه استفاده نمایند. این برنامه به شما کمک می کند آدرس ها را سوال نمایید، با فروشنده ها چانه بزنید و یا کالای مد نظرتان را از آنها بخواهید، بدون پرداخت هزینه اضافی به تاکسی ها به هر کجای شهر با هزینه کمتر سفر کنید، در هتل با کارکنان صحبت کنید و اگر اتاقتان دارای مشکل و یا نقصی است به راحتی بیان نمایید، در رستوران ها از غذاها و محتویات آنها اطلاعات به دست آورید. در واقع این یک سفر مجازی به شهر استانبول پیش از سفر واقعی شما می باشد.
 
 
مزیت این سیستم آموزش این است که به صورت خصوصی برای هر نفر برگزار می گردد. همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و ماندن در ترافیک برای رفتن به کلاسهای حضوری، برابری هزینه کلاس های آنلاین با هزینه رفت و آمد به کلاسهای حضوری، یادگیری در ۵ جلسه و به صورت فشرده هماهنگ با چارت مخصوص آموزش.
این آموزش به صورت خصوصی و ۱ ساعت در روز برگزار می گردد. گرفتن حداقل ۵ جلسه الزامی می باشد. اما با ذکر این نکته که این ۱ ساعت برای یادگیری کوتاه مدت کافی نبوده و دانشجو در طول روز نیز می بایست به حفظ و یادگیری لغات و حل تمرین ها نیز بپردازد. تمرین و پشتکار هرچه بیشتر سفر را برای شما آسان و کم هزینه تر خواهد کرد. علاوه بر آن با تمرین بیشتر با سوالات و نکات ریزتری رو به رو خواهید شد که در طول ۵ روز می توانید با استادتان مطرح کرده و به رفع نواقص و سوال های خود بپردازید.
 
 
قوانین و مقررات در زمان برگزاری کلاس
 
روز و ساعت کلاس از قبل بین استاد و دانشجو هماهنگ شده و جا به جایی صورت نمیگیرد.
وجود کامپیوتر و تلفن همراه متصل به اینترنت الزامی است.
فضای درس باید کاملا در سکونت و بدون حضور فرد سوم باشد.
در مدت آموزش از انجام هرگونه فعالیت دیگر مانند پاسخ گویی به تلفن و …. جلوگیری شود.
سیستم آموزشی ذکر شده به صورت کوتاه مدت است افرادی که مایل هستند زبان ترکی را به صورت جامع آموزش ببینند از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کرده و مشاوره آموزشی را دریافت نمایند.