یکی از سرزمین های تفریح و سرگرمی که مناسب همه رده سنی می باشد پارک آبی است. در شهر استانبول یکی از بزرگترین پارک آبی هایی که در فصل تابستان شلوغ و پر طرفدار بوده پارک آبی دلفین است. این مجموعه دارای هفت استخر که شامل دو استخر مخصوص کودکان، دو استخر بزرگ، یک استخر خانواده، یک استخر کشتی و یک استخر موج می باشد. علاوه بر استخر، سرسره های متنوع و متفاوتی نیز در مجموعه وجود دارد. بخش ویژه کودکان، سرسره مار کبری، سرسره موشکی، سرسره چرخشی سرپوشیده، سرسره چرخشی سرباز، چند عدد سرسره سرعتی در اندازه های مختلف، سرسره یو، رودخانه و حفره فضایی. والیبال ساحلی و کف پارتی از دیگر فعالیت های مهیج برای رده سنی بزرگسال می باشد. این مجموعه دارای ۱۰ رستوران و کافه بوده که هزینه خرید از آنها جداگانه می باشد. رستوران منقل، فست فود، پیتزا، سرای بستنی، بار نوشیدنی و کافه موجود است. با خرید بلیط یک کمد در اختیار شما گذاشته می شود و کلید آن تا آخر همراه شما خواهد بود. کیف و وسایل خود را در آنجا بگذارید و از همراه داشتن طلا و وسایل با ارزش خودداری نمایید. زیرا مجموعه مسیولیت گم شدن وسایل شما را بر عهده نمیگیرد.
برای دسترسی آسان و کم هزینه به پارک آبی می توانید از سرویس های رایگان که از طرف مجموعه در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار داده شده است استفاده کنید. سرویس های رفت از ساعت ۸٫۳۰ صبح شروع به حرکت می کند. طبق لیست ساعتی که در سایت مجموعه نوشته شده است از ایستگاه های مشخص شده در سطح شهر عبور می کند پس می توانید نزدیک ترین ایستگاه به محل اقاتتان را انتخاب کرده و قبل از ساعت ذکر شده برای آن ایستگاه در آنجا حضور داشته باشید. سرویس های برگشت در ساعت ۶ بعد از ظهر می باشد. اگر مایل به گذراندن زمان بیشتری در آنجا هستید می بایست خودتان با وسیله نقلیه عمومی یا تاکسی برگردید.
رعایت قوانین پارک آبی الزامی می باشد. از جمله قوانین می توان به نکات زیر اشاره کرد:
در صورت خرید بلیط و ورود به مجموعه هیچ گونه کنسلی و بازگشت هزینه انجام نمیگیرد. فضای سرسره ها برای استفاده خانم های باردار یا افرادی که دارای بیماری های قلبی هستند مناسب نمی باشد. همراه داشتن خوراکی و نوشیدنی از بیرون به داخل مجموعه ممنوع است. پوشیدن مایو و لباس مناسب الزامی است. در هنگام استفاده از سرسره ها همراه داشتن کلید و زیور آلات ممکن است باعث صدمه جسمی به شما شود. از همراه داشتن آنها خودداری نمایید. در حفظ کلید کمدتان کوشا باشید.

قیمت بلیط پارک آبی به شرح زیر می باشد:
همه روزه به غیر از روزهای یکشنبه بلیط برای آقایان ۶۰ لیر، برای خانم ها ۴۵ لیر، کودکان ۵ تا ۱۲ سال ۳۰ لیر و کودکان زیر ۵ سال به صورت رایگان می باشد. اما در روزهای یکشنبه آقایان ۷۰ لیر، خانم ها ۵۵ لیر، کودکان۵ سال به بالا ۳۵ لیر است.
خوش بگذره….

آدرس پارک آبی دلفین Aqua Club Dolphin

چگونه به میدان پارک آبی دلفین استانبول برویم

اماکن نزدیک به اینجا که در یک برنامه بازدید می توان قرار داد:

گفتگو در تلگرام

کانال تلگرام ما

اینستاگرام ما