اگر به دنبال مهاجرت به کشور ترکیه و شهر استانبول هستید اولین قدم برای زندگی در این شهر اجاره واحد با وسیله و یا بدون وسیله می باشد. اگر از مهاجرت خود مطمین هستید و قصد بازگشت و زندگی دوباره در ایران را ندارید یا به کشور دیگه ای مهاجرت نخواهید کرد بدون شک اجاره آپارتمان بدون وسیله برای شما به صرفه تر خواهد بود. در غیر این صورت می توانید از واحدهای مبله و آماده جا به جایی استفاده نمایید.
اجاره واحد و زندگی در شهرک ها بسیار راحت تر و مطمین تر خواهد بود. درست است که میزان پرداخت شارژ میان خانه های محله ای و شهرک ها متفاوت است اما شما با پرداخت آن هزینه می توانید از امکانات شهرک ها مانند نگهبانی ۲۴ ساعته، استخر سرباز وسرپوشیده، باشگاه ورزشی، سونا، حمام ترکی و زبان بازی برخوردار باشید.
واحد زیر یک خوابه و به صورت مبله است در داخل شهرکی زیبا و پرطرفدار. افراد ساکن در این شهرک مردمانی خوب و منظم بوده به همین دلیل هرکس به آسانی نمی تواند وارد شهرک شود. تمامی ساکنین دارای کارت عبور و مرور می باشند و مهمان ها در صورت هماهنگی نگهبانی با صاحب خانه وارد مجتمع می شوند. به همین دلیل از امنیت بالایی برخوردار است. فاصله شهرک تا دریاچه و دریا ۱۰ دقیقه پیاده روی می باشد. به دلیل وجود دریاچه از آب و هوای بی نظیری برخوردار است. واحدهای مجتمع یا دارای منظره دریاچه بوده و یا منظره پشت مجمتع را دارند. که مسلما قیمت واحد ها با منظره دریاچه با واحدهای پشتی متفاوت است. در ضمن در این منطقه دوشنبه و پنج شنبه بازار برگزار میگردد و مارکت زنجیره ای بیم و آ۱۰۱ در چند قدمی شما است.
شهرک تمامی امکانات ذکر شده را دارا می باشد و شما می توانید از تمامی امکانات آن استفاده نمایید. دسترسی به نقاط مختلف شهر به دلیل عبور اتوبوس و مینی بوس راحت بوده و تا آخر سال میلادی ایستگاه مترو مقابل درب شهرک افتتاح می شود و این برای ساکنین امتیاز فوق العاده ای به حساب می آید.
در این مجتمع واحد های بدون وسیله و دو خوابه نیز موجود می باشد که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما از طریق واتس آپ تماس بگیرید.
برای مشاهده عکس های واحد مبله به صفحه اینستگرام ما مراجعه نمایید.