یکی از دغدغه های اصلی که ذهن خانواده های ایرانی را پیش از مهاجرت به ترکیه مشغول کرده است، آموزش و ادامه تحصیل فرزندانشان در این کشور می باشد. شرایط تحصیل در مدارس ترک و بین المللی را در اینجا مطالعه نمایید. اما علاوه بر آن مدارس ایرانی واقع در شهر استانبول و آنکارا گزینه مناسبی برای افرادی که مایل به تحصیل به زبان فارسی هستند می باشد. مسلما تحصیل در مدارس بین المللی که حداقل ۳ نوع زبان را آموزش می دهند می تواند در آینده و پیشرفت دانش آموزان تاثیر بیشتری داشته باشد. اما هستند خانواده هایی که یادگیری زبان فارسی و تحصیل با آن زبان را ترجیح می دهند.

این مجتمع آموزشی دارای مقاطع پیش دبستانی، دبستان تا پیش دانشگاهی است.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

  1. اصل گذرنامه
  2. اصل شناسنامه
  3. اقامت ۱ ساله و عکس جدید

توجه داشته باشید که شما با ثبت نام در مدرسه نمیتوانید اقامت دریافت نمایید بلکه می بایست ابتدا اقامت ۱ ساله ( اقامت ۶ ماه مورد قبول نمی باشد) را دریافت و سپس برای ثبت نام اقدام نمایید. ثبت نام ها از ابتدای تیر ماه شروع شده و نحوه آموزش و سیستم تدریس کاملا منطبق با نظام آموزشی ایران می باشد. هزینه ثبت نام بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار سالیانه است. برای مقاطع ابتدایی ۵۰۰ دلار و با بالاتر رفتن پایه تحصیلی هزینه ها نیز افزایش می یابد.

این سیستم آموزشی ۵ روز در هفته از دوشنبه تا جمعه فعالیت داشته و ساعات اتمام آموزش در مقاطع مختلف متفاوت است. کلاس های فوق برنامه نیز برگزار می شود. بر اساس آمارهای ارایه شده از سوی این مجتمع، بسیاری از دانش آموزانی که در این مدرسه تحصیل کرده اند در دانشگاههای برتر کشور ترکیه رتبه خوبی را کسب نموده اند. کلاس ها به صورت مختلط بوده و در صورت افزایش تعداد دانش آموزان کلاس ها جدا می گردد. این مدرسه مجهز به اینترنت و تخته هوشمند می باشد.

روزها و ساعات کاری این مجتمع در تابستان متفاوت بوده و به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما ارتباط برقرار نمایید.