اگر قصد سفر به استانبول را دارید و تعداد افراد بیش از ۳ نفر می باشد بدون شک اجاره خانه به صرفه تر از اقامت در هتل است. با توجه به افزایش نرخ ارز و حتی گران تر شدن هتل های بی کیفیت ۳ ستاره، اجاره خانه می تواند در کاهش هزینه های سفر موثر باشد. با توجه به اینکه اغلب خانه ها دارای تمام وسایل منزل می باشند نگرانی از بابت نبود وسایل نخواهید داشت. خانه ها به صورت ۱ خوابه و ۲ خوابه بوده و بر اساس تعداد افراد واحدها اجاره داده می شوند. معمولا واحد ۱ خوابه به بیش از ۴ نفر داده نمیشود. اگر تعداد بیش از ۴ نفر باشد شما باید واحد ۲ خوابه را رزرو نمایید. طبق روال خانه های اجاره ای،آشپزخانه دارای لوازم مورد نیاز جهت پخت و پز می باشد. دقت داشته باشید هنگام اجاره منزل تمام وسایل را کنترل کنید و از کار کردن و سالم بودن آن اطمینان کسب کنید. چون این موضوع میتواند در روز آخر برای شما مشکل ساز باشد. ما در بدو ورودتان به خانه لیستی از وسایل خانه را در اختیار شما قرار می دهیم که در خانه چه وسایلی موجود است و شما تمام آنها را کنترل میکنید و به آن شکل واحد را از ما تحویل میگیرید. در روز آخر نیز ما خانه و وسایل آن را همانند روز اولش از شما تحویل میگیریم . فراموش نکنید هرگونه خسارت آسیب به خانه و یا وسایل را شما پرداخت خواهید کرد. با اطمینان قدم خواهیم برداشت که حق مستاجر و صاحب خانه را ضایع نکرده باشیم.

متاسفانه بر خلاف تصور بسیاری از مسافران و به دلیل عدم اطلاع رسانی درست از طرف آژانس های هواپیمایی هرکس به دنبال اقامت در منطقه تکسیم می باشد اما مسافرین به نکات منفی اقامت در آنجا توجه نمیکند. بله شاید اقامت در حوالی تکسیم این امکان را به شما می دهد که راحتتر به خیابان استقلال بروید اما این را هم در نظر بگیرید که خیابان استقلال یک یا دو بار جذاب است و مسلما برای نوبت سوم وچهارم تکراری می شود. مغازه ها همان مغازه ها، اجناس همان اجناس می باشد. علاوه بر این منطقه تکسیم برای زندگی خانواده ها مناسب نیست. زیرا پر است از توریست های خارجی از هر کشورو با شرایط متفاوت. از لحاظ امنیتی هم نسبت به مجتمع ها که دارای نگهبانی بوده و ۲۴ ساعته امنیت شما را تامین میکنند متفاوت است. وجود نگهبانی این امکان را به شما میدهد در صورت بروز مشکل با یک تماس کمک شما باشد. در تکسیم به دلیل بافت قدیمی شهر داخل خانه با وجود بازسازی های انجام شده به صورت قدیمی و فاقد امکانات مجتمع ها می باشد.

دسترسی به همه نقاط شهر مثل گذشته نیست .از هر مکانی به راحتی میتوانید از ایستگاه نزدیک محل اقامتتان استفاده کنید. این را هم فراموش نکنید از مزیت های اجاره خانه در مجتمع استفاده از امکانات آن از قبیل استخر سرباز و سرپوشیده، باشگاه ورزشی، حمام ترکی و … می باشد.

در هنگام اجاره روزانه آپارتمان در استانبول مبالغی که شما پرداخت خواهید کرد به شکل زیر می باشد:

یک مبلغی به عنوان پول پیش که در روز آخر در صورتی که صدمه ای به خانه و وسایل وارد نشده باشد به شما بازگردانده خواهد شد. مبلغی به عنوان اجاره هر ماه. بارها از من سوال شده و من همیشه توضیح دادم که در صورتی که خانه به صورت ماهیانه اجاره شود مبلغش بیشتر از اجاره سالیانه می باشد. و در نهایت مبلغی که به عنوان قبض آب، برق و شارژ مجتمع پرداخت میگردد. این هزینه بستگی به مصرف و رعایت شما دارد. بعضی از هتل آپارتمان های اجاره ای نیز تمام این مصارف را در نظر گرفته و قیمت هر شب اقامت در آنجا را اعلام میکنند.

به طور کلی واحد های ما در مناطق کوچک چکمجه، باکرکوی، تکسیم و شیشلی موجود می باشد. از طریق شماره تماس هایی که در سایت نوشته شده است می توانید پیش از سفر با ما تماس بگیرید. ما نیز عکس واقعی خانه ها با قیمتشان را در اختیار شما قرار می دهیم و شما به راحتی خانه مورد نظر خودتان را مناسب با بودجتان انتخاب می کنید. در نهایت با پرداخت پیش پرداخت آنجا را رزرو می نمایید.