سیستم رزرواسیون آنلاین و خرید بلیط هواپیمای رادوین، بصورت ۲۴ ساعته قادر به رزرو و خرید بلیط شما می باشد. در این راهنما مراحل جستجو و خرید بلیط به صورت کامل توضیح داده شده است.

ورود به سیستم رزرو و خرید بلیط

برای ورود به سامانه رزرو و خرید بلیط هواپیما اینجا را کلیک کنید. صفحه باز شده حاوی فرمی است که از طریق آن به راحتی می توانید پرواز مورد نظر خود را پیدا و بلیط خود را خریداری نمایید.


ورود به سیستم خرید بلیط

گام اول: جستجوی پرواز و مسیر مورد نظر شما

اولین قدم برای رزرو بلیط هواپیما جستجوی پروازها، در مسیر مقصد مورد نظر شما است. جستجوی پرواز از طریق یک فرم ساده با عنوان “به کجا پرواز می کنید” انجام می گردد.

ابتدا لازم است، مبدا و مقصد سفر خود را مشخص کنید. نام فرودگاه ها و شهر را می توانید تایپ کنید یا با کلیک روی نشانک های سمت چپ بر مقصد مورد نظر را از لیست انتخاب کنید. تاریخ پرواز را نیز با کلیک بر روی تقویم انتخاب نمایید. دقت کنید که تاریخ ها تنها از طریق تقویم نمایش داده شده قابل انتخاب و تغییر است. پس از وارد نمودن مبدا، مقصد و تاریخ، بر روی عبارت جستجو کلیک نمایید.

بعد از تکمیل فرم و کلیک روی دکمه جستجو، به صفحه انتخاب پرواز منتقل می شوید. اطلاعات در لیستی به شما نمایش داده می شود. لیست اولیه اطلاعات ۱۵ پرواز ارزانتر در اختیار شما قرار میگیرد. ساعت پرواز، نام ایرلاین، ظرفیت باقیمانده پرواز و شماره پرواز از جمله اطلاعاتی می باشد که در این صفحه برای شما نمایش داده می شود. اگر صفحه را به پایین بکشید، می توانید اطلاعات تمام پروازها را در یک نگاه داشته باشید.

دقت: در کنار قیمت نوع بلیط هواپیما به صورت “چارتری” یا “سیستمی” درج شده است. پروازهای چارتر به هیچ عنوان قابل استرداد نیست و در صورت کنسلی، عدم حضور در فرودگاه یا جاماندن از پرواز وجهی به شما عودت داده نخواهد شد. پروازهای سیستمی با توجه به مقررات هر ایرلاین کنسلی آنها همراه با کسر جریمه صورت می گیرد. 

پس از اینکه مناسبترین پرواز را انتخاب نمودید، روی دکمه “انتخاب” در مقابل پرواز مورد نظر خود کلیک کنید، تا وارد مرحله ورود اطلاعات مسافر شوید. 

ورود و ثبت اطلاعات مسافرین

در این مرحله به مدت حداکثر ۱۵ دقیقه فرصت دارید تا اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.  اگر برای بیشتر از یک مسافر بلیط تهیه می کنید، به تعداد مسافرین، می بایست روی گزینه مسافر جدید کلیک کنید و سطر اضافه کنید. در صورتی که مسافر همراه شما شامل کودک ۲ تا ۱۲ سال است لازم است روی گزینه کودک کلیک کنید تا سطر مربوط به کودک اضافه شود. جنسیت مسافرین باید از بین آقا یا خانم انتخاب شده و نام و نام خانوادگی مسافرین به زبان انگلیسی نوشته شود. در قسمت زیرین نیز نام و نام خانوادگی را به صورت فارسی  نوشته می شود.

دقت داشته باشید برای صدور بلیط و واچر، لازم است نام مسافر، صحیح و منطبق با کارت ملی (یا پاسپورت در پرواز خارجی) باشد. فرودگاه برای مسافری که نام، نام خانوادگی و کدملی (یا شماره پاسپورت در پرواز خارجی) وی با مدرک شناسایی اش منطبق نباشد کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما صادر نمی کند. همچنین استرداد این بلیط نیز امکان پذیر نیست. 

در قسمت مربوط به شماره موبایل مسافر، شماره تلفن همراه خود را به دقت وارد نمایید. راه ارتباط ما با شما از طریق شماره تلفن همراه تان است، پس دقت لازم را در ورود شماره موبایل خود داشته باشید. 

زیر قسمت مربوط به شماره موبایل، یک عدد در تصویر به شما نمایش داده شده است، عدد نمایش داده شده را در قسمت “کد تصویر”  به صورت صحیح وارد نمایید.

پیش از کلیک بر روی دکمه “رزرو” می بایست همه اطلاعات رزرو بلیط، شامل تاریخ، ساعت، مبدا، مقصد، نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره موبایل خود را دست کم یک بار دیگر کنترل نمایید و درستی آن ها اطمینان کسب نمایید. پس از پرداخت وجه، امکان تصحیح یا تغییر هیچ کدام از اطلاعات بلیط به هیچ وجه وجود ندارد. همچنین کنسل کردن بلیط امکان پذیر نیست و وجه بلیط قابل استرداد نمی باشد. 

پس از کنترل مجدد همه اطلاعات بلیط و مشخصات شخصی خود، روز دکمه “رزرو” کلیک کنید.

سپس پنجره مربوط به ورود آدرس ایمیل به شما نمایش داده می شود. در این قسمت آدرس ایمیل خود را بنویسید و در صورتی که آدرس ایمیل ندارید، عبارت نمایش داده شده در زیر محل ورود ایمیل را وارد کنید.

سپس روی دکمه “پرداخت” کلیک کنید.

پس از کلیک روی دکمه “پرداخت” یک پنجره باز می شود، که شامل مبدا، مقصد، روز، ساعت و مبلغ پرداختی برای هر مسافر می باشد. در زیر آن گزینه “از اطلاعات پرواز خود اطمینان دارم” قرار دارد. لازم است این اطلاعات را مجددا کنترل کنید و در صورت اطمینان این گزینه را تیک بزنید. در صورتی که اطلاعات صحیح نیست. پنجره را ببندید و به صفحه اول بروید و مراحل را دوباره طی کنید. در صورتی که از اطلاعات صحیح است، گزینه “از اطلاعات پرواز خود اطمینان دارم” را تیک بزنید و مجددا روی گزینه پرداخت کلیک کنید. 

انتخاب نام بانک یا درگاه بانک الزامی نیست. اما در صورتی که مایل باشید می توانید قبل از کلیک روی دکمه پرداخت، درگاه بانکی که مایل به پرداخت آنلاین از طریق آن هستید را انتخاب کنید. دقت کنید که برای پرداخت نیاز نیست که کارت همان بانک را داشته باشید. همین که بانک شما عضو شبکه شتاب باشد، کافی است تا بتوانید پرداختتان را از هر درگاهی انجام دهید. 

پس از انجام موفق پرداخت به وب سایت ما برگردانده می شوید. در آن صفحه می توانید شماره واچر خود را یادداشت کنید و روی دکمه “دریافت بلیط” کلیک کنید تا فایل بلیط شما دانلود گردد. همچنین شماره واچر و لینک دانلود بلیط برای شما از طریق پیامک و ایمیل نیز ارسال می گردد.
بلیط ها را چاپ کنید و همراه با کارت مل (یا گذرنامه در پرواز خارجی) در فرودگاه حاضر شوید. برای پرواز های داخلی حداقل ۱ ساعت و برای پروازهای خارجی حداقل ۳ ساعت قبل از پرواز می بایست به کانتر مربوطه در فروگاه مراجعه نمایید. 


ورود به سیستم خرید بلیط