اگر به دنبال برند خاص و لاکچری هستید ایستینیه پارک را به شما پیشنهاد میکنم. مرکز خریدی لوکس و گران قیمت که فقط برای خرید برندهای نظیر دولچه اند گابانا، دیور، پرادا، فندی، هوگو باس، زارا، منگو و … مناسب خواهد بود. اگر برندباز هستید ایستینیه پارک مخصوص شما خواهد بود. این مرکز خرید پاتوق خواننده ها و بازیگران معروف ترک و خارجی است. پس اگر خوش شانس باشید ممکن است موقع بازدید ازین مرکز خرید با سلبریتی هایتان رو به رو شوید. اگر اهل دیدن فیلم و تئاتر باشید کمپانی آی مکس اولین سالن سینمای خود را در ترکیه در ایستینیه پارک راه انداخته، که بسیار دیدنی است.

علاوه بر آن گشت و گذار، نوشیدن یک نوشیدنی و یا خوردن بستنی معروف هِاگن داتس می تواند چند ساعتی اسباب تفریح تان را فراهم کند. رستوران ها و کافه های فوق لوکس ایستینیه پارک میتواند در زمانی کوتاه جیب شما را خالی کند پس بدانید و با دیدن صورت حساب شوک نشوید.

در ایستینه پارک مراسم مخصوص روزهای خاص نیز برگزار می شود مانند سال نو میلادی، روز کودک و امثال آن ها …

اگر هتل شما در منطقه تکسیم است مترو حاجی عثمان را سوار شوید. بعد از عبور از ۶ ایستگاه در ایستگاه هفتم یعنی ایتو ایازآقا پیاده شوید. تا مرکز خرید ۱۰ دقیقه پیاده روی خواهید کرد در غیر این صورت از اتوبوس خط ۲۹ش استفاده کنید و ایستگاه ایستینیه پارک پیاده شوید.

آدرس مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول - Istinye Park

امکانات

چگونه به مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول برویم

istanbul-local-bazars-F

بازار روزهای محلی استانبول

چندشنبه بازار و فرهنگ محله های استانبول یکی از جاذبه های سفر به استانبول و زندگی و اقامت در ترکیه، بازار روزهای محله ای هست. این نوع بازارچه ها در…
historia-avm

مرکز خرید هیستوریا استانبول – Historia AVM

مرکز خرید هیستوریا در نزدیکی چهار راه آکسارای قرار دارد. به همین دلیل مورد استقبال گردشگرانی که در هتل های منطقه فندوق زاده، آکسارای و لالعلی اقامت دارند قرار گرفته…