یکی از مهمترین امتیازات مرکز خرید مارمارا فروم موقعیت جغرافیایی این مکان است. قرار گرفتن در مسیر تراموای، متروبوس و نزدیکی به خیابان مرتر این امکان را به شما میدهد که به راحتی به آنجا رفته و در یک روز هم از مرکز خرید و هم از مغازه های خیابان مرتر دیدن نمایید. البته از همین الان گفته باشم روز بسیار شلوغ و خسته کننده ای خواهید داشت. وسیله نقلیه راحت تر برای دسترسی به آنجا متروبوس است. بعد از پیاده شدن در ایستگاه زیتین بورنو به سمت مرکز خرید حرکت کنید. در کمتر از پنج دقیقه آنجا خواهید بود.

در سمت مخالف مرکز خرید خیابان مرتر و مغازه های عمده فروشی پوشاک قرار دارد. البته در میان این مغازه ها، برای خرید تکی نیز مغازه هایی وجود دارد که می توانید در آنجا با قیمت مناسب تر خرید خود را انجام دهید.

در کنار مرکز خرید مارمارا فروم شعبه ای از باهاوس چندین طبقه ای و وسیع وجود دارد که می تواند به خصوص برای آقایان بسیار سرگرم کننده و جاذب باشد. اگر به دنبال ابزار و وسیله خاص منزل و یا کاری می باشید تنوع بی نظیری در اینجا وجود دارد. وسایل باغبانی، ابزار آشپزخانه، دکوراسیون و لوازم مورد نیاز در هر خانه ای را در اینجا پیدا خواهید کرد.

روال تمام مراکز خرید در مارمارا فروم نیز برند های اصلی ترک و غیر ترک شعبه دارند.

در اینجا طبقه ای برای استراحت در نظر گرفته شده که مملو از رستوران ها، کافه تریا ها و فست فود ها است و از تراس بزرگ آن می توانید نظاره گر چشم انداز فوق العاده جذاب و تماشایی از دریای مرمره باشید. از دیگر امکانات مارمارا فروم می توان به سالن مراقبت زیبایی، چشم پزشک، اتاق کودک، پاسیو و هایپر مارکت نیز اشاره کرد.

آدرس مرکز خرید مارمارا فوروم – Marmara Forum

امکانات

چگونه به مرکز خرید مارمارا فوروم برویم

istanbul-cevahir-avm

مرکز خرید جواهیر استانبول – Cevahir AVM

یکی از محبوب ترین مراکزخرید در میان توریست های ایرانی، مرکز خرید جواهر می باشد. به محض وارد شدن به این مرکز خرید ۱ ساعتی زمان احتیاج دارید تا خودتان…
istanbul-local-bazars-F

بازار روزهای محلی استانبول

چندشنبه بازار و فرهنگ محله های استانبول یکی از جاذبه های سفر به استانبول و زندگی و اقامت در ترکیه، بازار روزهای محله ای هست. این نوع بازارچه ها در…