یکی از زیباترین مرکز خریدهای شهر استانبول، فروم استانبول میباشد.

مرکز خرید چهار طبقه ای مملو از برندها، کافه و رستوران ها  و سرگرمی های متنوع که برای هر سن و هر سلیقه ای  مناسب است. اگر به دنبال محصولات آیکیا هستید، فراموش نکنید یکی از بزرگترین نمایندگی های آن در کنار این مرکز خرید در مساحتی بالغ بر  ۳۰۰۰۰ مترمربع قرار دارد.

مرکز خرید فروم استانبول بزرگترین آکواریوم کشور ترکیه را در خود جای داده است. فضای فوق العاده زیبا که حس عبور از قعر دریا در کنار آبزیان مختلف را به شما می دهد. آکواریوم سی لایف در در طبقه همکف قرار دارد. قیمت ورودی آکواریوم برای بزرگسالان ۵۴ لیر و برای کودکان ۳۷ لیر است. ساعات بازدید از آن ۱۰ تا ۱۹ میباشد. اگر هم می خواهید قدری تفریح کنید ژوراسیک لند، لگولند و فان لب، ۳ شهربازی هستند که شما و کودکان تان را برای شادی و تفریح فرا می خوانند. بهترین آنها شهربازی لگولند که همانند اسباب بازی های معروف لگو ساخته شده است که مجموعه ای هیجان انگیز و متفاوتی می باشد. علاوه بر آن ها سالن بولینگ، رستوران‌های مختلف و اسکی روی یخ از تفریحات دیگر فوروم استانبول است. 

برای رفتن به فروم استانبول از میدان تکسیم یا از سایر نقاط شهر می بایست مترو فرودگاه آتاترک را سوار شوید و در ایستگاه کجا تپه/ فروم استانبول پیاده شوید.

 نگران پیدا کردن مرکز خرید نباشید زیرا از داخل مترو به راحتی وارد این مجتمع خواهید شد.

آدرس مرکز خرید فوروم استانبول–Forum Istanbul

امکانات

چگونه به مرکز خرید فوروم استانبول برویم

istanbul-cevahir-avm

مرکز خرید جواهیر استانبول – Cevahir AVM

یکی از محبوب ترین مراکزخرید در میان توریست های ایرانی، مرکز خرید جواهر می باشد. به محض وارد شدن به این مرکز خرید ۱ ساعتی زمان احتیاج دارید تا خودتان…
historia-avm

مرکز خرید هیستوریا استانبول – Historia AVM

مرکز خرید هیستوریا در نزدیکی چهار راه آکسارای قرار دارد. به همین دلیل مورد استقبال گردشگرانی که در هتل های منطقه فندوق زاده، آکسارای و لالعلی اقامت دارند قرار گرفته…