یکی از محبوب ترین مراکزخرید در میان توریست های ایرانی، مرکز خرید جواهر می باشد. به محض وارد شدن به این مرکز خرید ۱ ساعتی زمان احتیاج دارید تا خودتان را به صدای هیاهوی، تنوع برندها و نور های مختلف عادت دهید.

در مرکز خرید جواهر تقریبا میتوانید هر چیزی را که احتیاج دارید تهیه کنید، از مارک های ارزان قیمت مانند ال سی واکیکی تا مارک هایی مانند زارا، آدیداس و … . اگر به قصد خرید از برند خاصی به این مرکز می روید به تابلوهای راهنما دقت کنید چون بر روی آن ها چگونگی دسترسی به آن مغازه ها توضیح داده شده است. تنوع و بزرگی این مرکز خرید شما را با کمبود پول رو به رو خواهد کرد پس برای تبدیل پولتان به صرافی در طبقه اول مراجعه کنید. هر وسیله ای چه وسایل خانگی ، چه کیف و کفش و چه پوشاک را می توانید از برندهای مطرح دنیا خریداری کنید ، چرا که تمام آن چه که نیاز دارید در جواهیر موجود است.

مرکز تفریحی موجود در مرکز خرید جواهر برای تمام گروههای سنی مجهز به جدید ترین وسایل تفریحی است. هم چنین اگر علاقمند به بولینگ هستید در این مرکز سالن بولینگ بزرگی است که با قیمت مناسب امکان این سرگرمی را برای شما فراهم می کند.

یکی از ویژگی های مثبت این مرکز خرید راحتی دسترسی از طریق مترو است. وجود ورودی به مرکز خرید از داخل ایستگاه مترو شیشلی پیدا کردن آن را راحت کرده است. برای رفتن به مرکز خرید جواهر از میدان تکسیم و یا از هر ایستگاه دیگری می توانید سوار مترو شوید و در ایستگاه شیشلی پیاده شوید. از طریق ورودی داخل ایستگاه مترو وارد مرکز خرید شوید.

بخش جدانشدنی یک خرید خوب، خوردن یک غذای  خوب است. طبقات پنجم و ششم بخش خوشمزه است که می توانید هر نوع غذایی که مد نظرتان بوده را پیدا کنید. یادتان باشد بعد از غذا حتما دونات های مارک کرسپی کرم را با چای میل کنید. بی نظیره.

آدرس مرکز خرید جواهر استانبول – Cevahir AVM

امکانات

چگونه به مرکز خرید جواهر استانبول برویم

۲۱۲avm

مرکز خرید ۲۱۲ استانبول – ۲۱۲ Power Outlet

 برای خرید با قیمت مناسب و سوغاتی های ارزان به دنبال جای مناسب میگردید؟ حتما مرکز خرید ۲۱۲ را در نظر داشته باشید. زیرا این مرکز خرید اولین اَوت لِت…
historia-avm

مرکز خرید هیستوریا استانبول – Historia AVM

مرکز خرید هیستوریا در نزدیکی چهار راه آکسارای قرار دارد. به همین دلیل مورد استقبال گردشگرانی که در هتل های منطقه فندوق زاده، آکسارای و لالعلی اقامت دارند قرار گرفته…