برای خرید با قیمت مناسب و سوغاتی های ارزان به دنبال جای مناسب میگردید؟

حتما مرکز خرید ۲۱۲ را در نظر داشته باشید. زیرا این مرکز خرید اولین اَوت لِت (نوعی مرکز خرید که در آن محصولاتی که در شعب برندهای معروف جهان به علت تک سایز بودن یا تغیر فصل فروخته نمی شوند با قیمتی مناسب به فروش می رسند) است.

در ۲۱۲ مرکز تفریحی کودکان و سالن های سینما نیز موجود می باشد اما بیشتر اجناس حراجی و قیمت مناسب فروخته می شود به همین دلیل به چشم خرید به اینجا نگاه کنید. روزهای یکشنبه بسیار شلوغ بوده پس روزهای میان هفته را به بازدید ازاین جا  اختصاص دهید.

نزدیکی آن به فرودگاه آتاترک و قرار گرفتن در منطقه ای مملو از فضای خالی، مشکل پیدا کردن جای پارک را از میان برداشته و آن را از فروشگاه های همجوار خود متمایز ساخته است.

مرکز خرید ۲۱۲ دارای ۸ طبقه بوده و سرویس رفت وبرگشت رایگان آن دسترسی از هر نقطه ای از شهر را آسان کرده است. از طریق وب سایت آن می توانید اطلاعات  ساعت و ایستگاه های حرکت سرویس ها را جستجو نمایید.

از کافی شاپ یا رستوران خاص این مرکز خرید میتوان به برکت دنر، برگرکینگ، گرین سالاد، کی اف سی و رامیز اشاره کرد. راستی یادتان باشد بستی ماستی طبقه پایین را حتما امتحان کنید.

آدرس مرکز خرید ۲۱۲ استانبول - ۲۱۲ Istanbul Power Outlet

امکانات

چگونه به مرکز خرید ۲۱۲ استانبول برویم

Mall-of-isntanbul

مرکز خرید مال آو استانبول – MOI

از جمله جدیدترین مرکز خریدهای شهر استانبول مرکز خرید مال آف استانبول است. مرکز خریدی وسیع در چندین طبقه که مجهز به تمامی برندهای لباس و لوازم خونه است. یکی…
galleria-atakoy-avm

مرکز خرید گالریا آتاکوی – Galleria AVM

اگر به دنبال خرید آرام و به دور از هیاهوی هستید مرکز خرید گالریا را انتخاب نمایید. یکی از قدیمی ترین مرکز خریدهای شهر استانبول اما در عین حال شیک،گران…
۲۱۲avm

مرکز خرید ۲۱۲ استانبول – ۲۱۲ Power Outlet

 برای خرید با قیمت مناسب و سوغاتی های ارزان به دنبال جای مناسب میگردید؟ حتما مرکز خرید ۲۱۲ را در نظر داشته باشید. زیرا این مرکز خرید اولین اَوت لِت…