از جمله جدیدترین مرکز خریدهای شهر استانبول مرکز خرید مال آف استانبول است. مرکز خریدی وسیع در چندین طبقه که مجهز به تمامی برندهای لباس و لوازم خونه است. یکی از مهمترین ویژگی های این مرکز خرید وجود مغازه های بزرگ و جداگانه که یک طبقه مخصوص خانم ها و یک طبقه مخصوص آقایون و بچه ها می باشد. به طور مثال زارای بانوان زارای آقایان و زارای خونه که وسایل خونه و بهداشتی زارا را دارد. این چیدمان تنوع بی نظیری از محصولات را ایجاد کرده است. این مرکز خرید بسیار بزرگ بوده و حتی ممکن است دریک روز فرصت برای بازدید کامل از آنجا را نداشته باشید. اما این را هم فراموش نکنید اینجا دنبال لباسهای ارزان نباشید. در طبقه همکف وجود فروشگاه میگروس میتواند برای خرید خوراکی و یا خریدهای روزمره مفید باشد. فودکورت این مرکز خرید تصمیم را برای شما سخت خواهد کرد. تنوعی از غذای ترک و فست فود و بوهای مختلف که شما را گشنه خواهد کرد.  

استانبول مال که به صورت اختصاری با عنوان «موی» هم شناخته می شود، لیستی از اولین ها و ترین ها را در کارنامه خود دارد. به طور مثال بزرگ ترین شعبه ویکتوریا سیکرت در ترکیه را در استانبول مال خواهید دید و یکی از بزرگ ترین نمایندگی های ال سی واکیکی در همین مرکز خرید مشهور قرار دارد. 

در مال آف استانبول یک شهربازی بزرگ و چند طبقه وجود دارد که به عنوان بزرگ ترین شهربازی سرپوشیده قاره اروپا نیز شناخته شده است. فضایی وسیع با مجموعه ای از بازی های هیجانی و متنوع است. پارک برفی مصنوعی امکان تفریحات برفی را فراهم کرده است. البته این پارک با تمام جذابیت هایش، جزء شهربازی های نسبتا گران محسوب می شود.

۱۴۶ استفاده کنید. Tبرای رفتن به مال آف می توانید از اتوبوس های شماره

آدرس مرکز خرید مال آو استانبول - MOI AVM

امکانات

چگونه به مرکز خرید مال آو استانبول برویم

Mall-of-isntanbul

مرکز خرید مال آو استانبول – MOI

از جمله جدیدترین مرکز خریدهای شهر استانبول مرکز خرید مال آف استانبول است. مرکز خریدی وسیع در چندین طبقه که مجهز به تمامی برندهای لباس و لوازم خونه است. یکی…